Nachádzate sa tu: NOVOTA ART » Dizajn Štúdio

Dizajn Štúdio

Tvoríme originálny a moderný dizajn, návrhy rodinných domov a bytov, dizajnové riešenia hotelových a komerčných priestorov. Návrhy – dizajn fasády a exteriéru, vytvarné dotvoreneie architektúry.

Na začiatku je vždy predstava, nápad a koncepcia. Vytvoriť nový a jedinečný dizajn, vizuálne ho zobraziť a nakoniec zrealizovať predstavuje neustále opakujúci sa proces tvorby. Izby sú obytné priestory, v ktorých sa chceme cítiť príjemne a komfortne. Každý projekt, či už moderný alebo klasický, celý dom alebo jedna izba, showroom, hotel, či reštaurácia, sú navrhnuté s maximálnou vášňou, kreativitou, a profesionalitou.

  • Návrh a realizácia interiérového dizajnu
  • 3D vizualizácia
  • Odborné konzultácie
  • Luxusný nábytok, svietidlá, textil a doplnky priamo od výrobcov
  • Návrh, výroba a dodávka nábytku na mieru
  • Vlastné dizajnérske produkty
  • Vintage – nábytok, svietidlá a doplnky
  • Kontakty na umelcov a výtvarníkov
  • Medzinárodný tím a medzinárodné skúsenosti
  • Individuálny prístup

11737921_385215271689784_287415349867140778_n

Rodinná tradícia v oblasti reštaurovania historických pamiatok a invenčný prístup Mgrt. art Petry Čížkovej, absolventky Vysokej školy výtvarných umení, Bratislava, dali vzniknúť pôsobivému dizajnu, ktorý v sebe spája historické a moderné prvky.

novota art interier nova kolekcia

Ultra moderný dizajn pre interiéry – nová kolekcia

Ponúkame výtvarno – dizajnérske riešenia a realizácie interiérov pre modernú a súčasnú architektúru a prostredie. NOVOTA ART ponúka osobitý dizajn postmoderny, kombinácie starovekej antickej mytológie a ultramodernej architektúry. Tvoríme riešenia a realizácie na kľúč aj pre tie najzložitejšie projekty a koncepty, v záujme realizácie odvážnych vízií našich zákazníkov. Sme schopní úspešne prepojiť historické tradície a modernu v novom životnom priestore a štýle.

Všetky projekty riešime v zmysle individuálneho prístupu. Poskytujeme odborné konzultácie. Spolupracujeme s medzinárodnými tímom a využívame medzinárodné skúsenosti. K tejto tvorivej práci pristupujeme so zaujatím, kreativitou a profesionálnou zodpovednosťou. Vždy sme pripravení hľadať riešenie  aj pre tie najzložitejšie projekty a koncepty, v záujme realizácie odvážnych vízií našich zákazníkov. Používame rovnako tradičné aj dnešné najmodernejšie technológie a techniky. Našou odmenou je aj ocenenie doteraz desiatok spokojných klientov, pre ktorých sme tvorili a realizovali výtvarné diela a úspešne dovŕšili spoločnú predstavu o projekte. Dnes vieme, že sme schopní úspešne prepojiť historické  tradície a modernu v novom  životnom priestore  a zachovať hodnoty minulosti aj pre budúcnosť. Dokumentujú to naše doteraz realizované práce s referenčnou kvalitou.